E Ticaret

İçinde bulunduğumuz dijital çağın, kuşkusuz iş dünyasına ve tüketicilere getirdiği en büyük katkılardan birisini e-ticaret oluşturuyor. İşletmeler arası (B2B) ve işletmeden-tüketiciye (B2C) şeklinde türleri olan e-ticaret siteleri, artan işlem hacmiyle artık hayatımızın önemli bir parçası haline geliyor. Tüketiciler ise kullanıcı dostu, işlevsel, hızlı ve güvenli siteleri tercih ediyor ve buralardan alışveriş yapıyorlar.

İşte e-Ticaret Sistemleri çözümümüz; internet ortamında size satış yapma imkanı sunuyor. E-Ticaretin gün geçtikçe önem kazandığı günümüzde e-Ticaret Sistemleri çözümümüz size; kolay ve kısa bir sürede internette ürünlerinizi sunma ve satış yapma fırsatı sağlayacak.

E-Ticaret Sistemleri çözümümüz;

  • Markanızın / hizmetinizin internet üzerinde durum ve itibarını en iyi noktaya getirecek

  • Firmanıza yeni potansiyel müşteriler kazandıracak

  • İleride gerçekleşebilecek yenilik ve değişiklilere uygun,

  • Dış kaynaklara bağımlılığı ortadan kaldırıldığı veya minimuma indirildiği

  • İnternetin sağladığı pazarlama imkanlarını en iyi şekilde kullanan

  • Bilişim Teknolojilerinin en verimli şekilde kullanan

bir yapıya sahip.

E-Ticaret Sistemleri çözümümüzde, ürün ve hizmetlerinizi ziyaretçilerinize yani potansiyel müşterilerinize en detaylı biçimde sunabileceksiniz. Ürün / hizmet fotoğrafları, detaylı açıklamaları, spesifikasyonları, tanıtım kartları, ilişkili ürün ya da hizmetler, teknik dokümanlar, kataloglar vb. gibi öğelerden oluşan bu Ürün / Hizmet sayfaları sizi birkaç adım öne taşıyacak. Kolay ve etkin kullanabileceğiniz yönetim paneli sayesinde web sitenize dilediğiniz sayıda ürün / hizmet kalemi ekleyip çıkartabileceksiniz.

Ayrıca hazırladığımız tüm bu web siteler Responsive arayüz tasarım özelliği sayesinde mobil cihazlar ve tabletlerle de uyumlu. Yani ziyaretçileriniz istedikleri yerden istedikleri zaman kurum / marka kimliğinizi yansıtan bu web sitenize erişebiliyor olacak.

Ayrıca e-Ticaret sitenizin trafiğini dolayısıyla satışlarını artıracak SEO, sosyal medya ve internet reklamcılığı (Google Adwords, Facebook Reklamları) hizmetini ise bu paket kapsamında size opsiyonel olarak ek bir hizmet bütçesiyle sunuyoruz.

Neler Yaptık?